info@ceske-respiratory.cz
+420 226 886 382
RYCHLÉ DORUČENÍ DO ČESKÉ
REPUBLIKY I NA SLOVENSKO
SKLADOVÉ ZBOŽÍ ODESÍLÁME
DO 2 PRACOVNÍCH DNÍ
BEZPEČNÁ PLATBA PŘEVODEM,
PLATEBNÍ KARTOU, NA FAKTURU I DOBÍRKU

Nejčastější dotazy

Nejde nám odeslat objednávkový formulář s chybou DIČ
Ve valné většině případů případů se stává, že v políčku VAT máte něco, co tam nepatří. Pokud máte zapnuté automatické vyplňování formulářů, zkonstolujte si, zda vám prohlížeč do tohoto políčka nedoplnil například “Česká republika” nebo cokoli jiného. Pokud objednáváte z České republiky, toto políčko musí zůstat PRÁZDNÉ.

Nejde mi provést platba, můžete mi zaslat údaje k bankovnímu převodu?
Zřejmě jste si v platební bráně zvolili platbu ONLINE přes vaší banku. To funguje tak, že jste přesměrování přímo do vaší banky, která vám vygeneruje platební příkaz, který pouze autorizujete a odešlete. Pokud z jakéhokoli důvodu takto postupovat nechcete nebo nemůžete, odešlete nám platbu na náš účet číslo 2301961138/2010 (Fio banka), jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky (nebo ID objednávky z mailu od platební brány ComGate) .

Neprošla mi platba kartou, můžete mi zaslat údaje ke klasickému bankovnímu převodu?
V takovém případě nám platbu můžete odeslat na náš účet číslo 2301961138/2010 (Fio banka), jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky (nebo ID objednávky z mailu od platební brány ComGate) .

Můžu platit na fakturu? 
Ano, v pokladně si jako způsob platby můžete vybrat platbu na zálohovou fakturu. Ta je vám automaticky odeslána po zvolení této metody. Po úhradě faktury vám je zboží odesláno a klasická faktura vám přijde e-mailem do 24 hodin PO OBDRŽENÍ ZBOŽÍ.

V balíčku nebyla přibalena faktura
Fakturu vám odesílá náš robot emailem zhruba do 24 hodin po úspěšném doručení zboží. Pokud vám nedorazí do druhého dne, kontaktujte nás na info@ceske-respiratory.cz a požádejte o její opětovné zaslání.